Mūsų teikiamos paslaugos

Aplinkos sutvarkymo, įrengimo ir priežiūros paslaugos. Pagal susitartą planą (šiuose darbuose svarbu eiliškumas) nuosekliai įgyvendinami šie darbai ar jų dalis:
– Takelių, parkingo įrengimas
– Terasos įrengimas
– Tvorų, vartų įrengimas
– Laistymo (vejos ir gėlynų) įrengimas
– Vejos įrengimas
– Gėlynų įrengimas, medelių ar gyvatvorės sodinimas

Namo išorės ir vidaus darbai – tiek planiniai, tiek neplaniniai:
– Periodinis medžio detalių (terasos, medinio fasado ar tvoros) atnaujinimas
– Padedame pasirinkti inžinerines sistemas, jas prižiūrėti (pvz. vandens filtrai, nuotekų sistemos ir pan.)
– Kiti smulkesni ar stambesti remontai, pataisymai, įrengimai

Žiūrime kūrybingai ir plačiai – galime padėti su kitomis Jūsų idėjomis ar problemomis. Kaip ir sakėme pradžioje – siūlomės būti Jūsų ūkvedžiu.

Pasiūlome alternatyvas ir sprendimus, suplanuojame ir subiudžetuojame. Didumą darbų atliekame patys.

Populiarios paslaugos pavasarį

Pavasarinė vejos priežiūra

Reikalinga, kad po žiemos veja greičiau atsigautų, sudygtų ir klestėtų. Klientams siūlome vejos skarifikavimą, giluminį aeravimą, levelingą ir tręšimą pavasarinėmis trąšomis. Paslauga įprastai apima šiuos darbus:
1. Vejos skarifikavimas. Tai procesas, kai skarifikatorius pagalba besisukantys peiliai (1) iš vejos apačios iškelia veltinį (samanas, nupjautą veją, lapus ir kt.) ir tuo pačiu suraižo žemę iki 1 cm gyliu. Iš čia ir pavadinimas – scar-(iš anglų kalbos – randas)-ifikavimas. Lietuvoje dažnai ši paslauga klaidingai vadinama aeravimu. Skarifikavimas nėra tapatu aeravimui, tai du skirtingi procesai.
2. Vejos aeravimas. Nuo skarifikavimo tai skiriasi tuo, kad veja ne paviršiumi suraižoma, o giliai subadoma. Mes tam naudojame aeravimo batus su 5 cm spygliais. Aeravimo nauda – dirvožemis ir vejos šaknys gauna daugiau deguonies, veja greičiau sugeria vandenį, pasisavina maisto medžiagas, dėl to geriau veši.
3. Vejos lyginimas (levelingas). Ši paslauga beveik visada reikalinga vejoms, kurių plotai buvo formuoti / kasti / stumdyti statybų metu, nes žemė vaikšto / susislegia. Dėl to iškart pasodinta veja atrodė lygi, o po metų-dviejų atsiranda tiek vaikštant jaučiami, tiek matomi nelygumai. Norint gražaus vaizdo atliekamas vejos lyginimas.
4. Vejos tręšimas pavasarinėmis trąšomis.

Kadangi skiriasi klientų poreikiai, vejos plotas ir būklė – kaina sutariama priklausomai nuo objekto.

Ilgaamžės pakeltos lysvės (su įrengimu)

Idėja joms gimė patiems norint ilgaamžių lysvių, tačiau metalas neįsiliejo į stilistiką. Taip atradome JAPONIŠKĄ 😍 Sugi Ban medžio deginimo technologiją, duodančią estetiką ir ilgaamžiškumą.
Patys gaminame tiek standartinio dydžio (200 x 70 x 30 cm), tiek individualius užsakymus.

Kaip medis gali būti ilgaamžis? Tiesa, kad šimto metų lysvė neatlaikys. Bet darome viską, kad ji būtų kuo ilgaamžiškesnė:
1. Naudojama stora, 4,5cm storio eglės lenta.
2. Lentos yra apdirbamos iš Japonijos kilusia Sugi Ban technologija. Pirma medis yra deginamas, šis procesas pašalina organiką ir medį padengia konservuojančiu anglies sluoksniu. Iš vidaus lysvė deginama intensyviai, iš išorės kiek mažiau. Lysvė papildomai tepama alyva (su / be pigmento), kas medienai suteikia papildomo ilgaamžiškumo ir grožio.
3. Užpildydami lysvę turiniu papildomai dedame izoliuojančią medžiagą – membraną – kas leidžia išvengti tiesioginio lysvės kontakto su dirvožemiu, taip dar prailginant lysvės tarnavimo laiką.

Lysvę galima įsigyti ir su jos pastatymu bei užpildymu žemėmis – t.y. "Lysvė iki daigo" 😊
P.S. Esant norui užsukite pasižiūrėti, kaip lysvės atrodo gyvai!

Pilnas aplinkos sutvarkymas ir įrengimas po statybų

Tai yra mėgstamiausia mūsų veikla! Pradėsime nuo detalaus plano: erdvių funkcijos ir estetikos, nepamirštant apgalvoti ir apie patogią jų priežiūrą. Tęsime su nuosekliu vizijos realizavimu, o baigsime vakarėliu jūsų kieme! Visada dirbame taip, kad į kiemo kaspino kirpimo vakarėlius būtume pakviesti.

Čia pirmas žingsnis yra vizitas Jūsų sklype ir poreikių išsiaiškinimas. Jei neturite projekto – gerbūvio vizijos (projekto) parengimas. Tada sutariame biudžetą ir nuosekliai Jūsų viziją įgyvendiname.

Daugumą darbų darome patys (veja, laistymas, terasa, tvora), kai kuriuos perduodame patikrintiems tiekėjams (trinkelės, vartų automatika). Esmė, kad už terminus, kokybę ir pasitenkinimą rezultatu 100% atsakome mes.

... ir kitų Jūsų idėjų įgyvendinime mielai padėsime.

Pati NAGI ūkvedžio veikla kilo iš savo pačių buities. Įprastai ne finansai mus stabdė pasibaigti pradėtus darbus. Idėjų įgyvendinimą stabdė:
– žinių trūkumas vizijai sugalvoti
– laiko trūkumas konkursuoti tiekėjus ar medžiagas
– kantrybės trūkumas 😅 suvaldyti meistrus, tiekėjus, juos tarpusavyje

Šį darbą palikite mus. Kaip tik sprendžiame savo šūkį, kurio juodraštinė versija - "no bullshit" 😁.